Gealan S9000 - 170111 waldek - UNREGISTERED VERSION

Hladať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Gealan S9000

Profily plastových okien S 9000 Inovácia v systéme

Tento plastový profil je vhodný aj pre plastové okná v nízkoenergetických a pasívnych domoch. Profil navyše spája rovnakou mierou vlastnosti a prednosti stredového a dorazového tesnenia, respketive si môžeme vybrať medzi stredovým a dorazovým tesnením. Však ešte len flexibilné stredové tesnenie v polodrážke ráme výrazne prispieva k zlepšeniu tepelno-izolačných vlastností profilu, ale aj k ochrane kovania pred pôsobením vlhkosti (preto funguje kovanie výborne aj za veľmi nízkych teplôt).


IDEÁLNY MIX
Inovatívny kombisystém S 9000

Inovatívne stredové tesnenie akokoľvek kombinovateľné

Nový GEALAN systém S 9000 - ako kombisystém s konštrukčnou hĺbkou 82,5 mm - združuje rovnakou mierou vlastnosti a prednosti stredového a dorazového tesnenia. Veľká konštrukčná hĺbka, šesť profilových komôr v ráme a krídle a tri kontinuálne tesniace roviny sú zárukou vynikajúcej tepelnej izolácie. Tieto okná uspokoja aj tie najvyššie nároky.
Kúpte si okná Gealan s revolučným systémom STV

Technológia STV bola vyvinutá pre plastové okná Gealan všetkých typov. Jedná sa o systém vlepenia skla za sucha, pri ktorom sa sklo a profil krídla spojí špeciálnou lepiacou páskou. Oproti bežnému zasklievaniu "mokrými technológiami" má systém STV rad predností:

  •    Lepšia statika a výstuž

  •    Zvýšená tepelná izolácia

  •    Lepšia ochrana pred vlámaním

  •    Úspora nákladov za montáž


Dizajn okien

Plastové okná vyrábame v takmer neobmedzených rozmeroch a tvaroch, podľa priania zákazníka. Dizajn použitého profilu rovnako ako tvar okien je možné prispôsobiť ako historickému, tak aj modernému riešeniu objektov.

 

Optimálna tepelná izolácia

Vyvinutie systému s nejlepšími tepelne izolačnými vlastnosťami nie je náhoda, ale výsledok cieleného vývoja. Úspech nám dáva za pravdu. Početné výpočty preukázaly vynikajúce tepelne izolačné hodnoty. Od začiatku bolo cieľom vývoja dosiahnúť tepelne izolačné hodnoty Uf - 0,92 W/m²K pri štandardnej kombinacií s oceľou, a tým aj využiteľnosť v pasívnych domoch. To se podarilo kombináciou všetkých inovatívnych detailov v koncepcii systému.

Tajomstvo spočívá v detaile

Systém S 9000 disponuje inteligentnou koncepciou tesnenia s troma kontinuálnými tesniacimi rovinami. Kvôli zlepšeniu tepelnej  izolácie je krídlo už z výroby naviac vybavené tesnením v drážke krídla. Vysoká hĺbka vsadeného skla s mierou zapustenia 26 mm zaisťuje zlepšenú tepelnú izoláciu.

    
    1.
Profil s 6 komorami v ráme a krídle
    2.  Oceľová výztuha v ráme a krídle
    3. kontinuálne tesniace roviny
    4.  Vysoká hĺbka vsadeného skla s mierou          zapusteniaí 26 mm

Vchodové plastové dvere a ich varianty

Vchodové dvere sú vizitkou domu, vstupné časti dodávajú šarm a estetiku. GEALAN ponúka svojim novým dverovým systémom S 9000 každému to pravé pre jeho individuálny vkus. Môžete sa rozhodnúť medzi klasickou variantou a variantou s presahom krídel. A vďaka flexibilite farieb množstva fóliových dekorov máte možnosť prispôsobiť svoje nové domové dvere celkovému vzhľadu svojej fasády.


Klasika

Už s klasickou variantou domových dverí prepožičiavate svojmu domu úplne osobitý štýl. Lebo pri hre s formou a farbami nie sú stanovené žiadne hranice. Vytvorte si svoje domové dvere podľa svojich vlastných predstáv.


Design

Pohľad na krídlo dverí s dizajnovou úpravou ponúka najvyššiu mieru estetiky, bez toho aby bola negatívne ovplyvnená bezpečnosť a tepelná izolácia. Máte tak viac priestoru k tvorivosti a zároveň je vďaka chýbajúcim spojom uľahčená starostlivosť o vaše domové dvere.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky