Gealan - 170111 waldek - UNREGISTERED VERSION

Hladať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Gealan

Plastové okná Gealan

Plastové okná Gealan sa radia medzi 5 najpredávanejších okenných profilov v Európe. Okrem toho vyhovujú okná všetkým požiadavkám na kvalitu, dizajn, funkčnosť, stabilitu, ľahkú údržbu, dlhú životnosť a ekológiu. Vybavte sa oknami špičkovej nemeckej výroby aj vy!

GEALAN S 9000
 
GEALAN S 8000 IQ

Okná a dvere Gealan

Najlacnejším riešením plastových okien a dverí sú výrobky z nemeckých profilov Gealan. Plastové okná a dvere Gealan vynikajú predovšetkým pre zákazníka priaznivým pomerom medzi cenou a kvalitou a zároveň aj záručnou lehotou 5 rokov na celý systém.

Profily plastových okien Gealan
Plastové okná Gealan sa radia medzi 5 najpredávanejších okenných profilov v Európe. Objavte výhodné ceny plastových okien Gealan! Okrem toho vyhovujú okná všetkým požiadavkám na kvalitu, dizajn, funkčnosť, stabilitu, ľahkú údržbu, dlhú životnosť a ekológiu. Vybavte sa oknami špičkovej nemeckej výroby a objavte výhodné ceny plastových okien Gealan!


Dekory dreva prirodzený vzhľad

Pre všetkých, ktorí si zakladajú na prirodzenom vzhľade, bez toho aby sa chceli vzdať výhod moderných okenných systémov, existujú plastové okná s dekorom dreva. Je jedno, či pre renováciu domu alebo pre plánovanú novostavbu, plastové okná GEALAN s dekorom dreva presvedčia v optickom aj funkčným ohľade.

Vlastnosti IQ okien
Ak kladiete veľký dôraz na estetický vzhľad, tak práve tieto plastové okná sú tymi pravými. Oblé zasklievacie lišty, mäkké kontúry alebo aj tesnením tento prvok prináša veľmi pekný estetický štýl do vášho domu.


FIRMA GEALAN Fenster - Systeme GmbH

sa zaoberá výrobou a vývojom okenných profilov už viac ako 30 rokov a za túto dobu získala radu významných skúseností. Postupnou inováciou a nepretržitým vývojom dospela k súčasným moderným systémom plastových profilov určených na výrobu okien a dverí. V súčasnej dobe patria k popredným nemeckým výrobcom vytlačovaných profilov so špecializáciou len na okenné systémy. Vďaka tejto špecializácii a s tým súvisiacou neustálovu inováciou svojich produktov patrí dnes GEALAN k najdynamickejšie sa vyvíjajúcim firmám. Najmä v posledných rokoch sa obrat firmy vykazuje dvojcifernými prírastkami a to nielen v západnej časti Európy, ale ešte viac na východe. Politika firmy je výrazne proexportná so zvláštnym zreteľom na Českú republiku, pretože predovšetkým blízke susedstvo (GEALAN sa nachádza cca 30 km od haranic) predurčujú k dobrej spolupráci firmy s českými výrobcami okien, architektov a projektantov. Pre českých partnerov je zvlášť priaznivé, že teda všetky potrebné komponenty sú veľmi dosiahnuteľné.

GEALAN Fenster-Systeme GmbH
Hofer Straße 80
D-95145 Oberkotzau
Telefon: +49 92 86 / 77-0,
Fax: +49 9286 77 2222
www.gealan.de

E-mail: info@gealan.de

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky