Plastové okná a dvere - 170111 waldek - UNREGISTERED VERSION

Hladať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Plastové okná a dvere

Plastové okná a dvere
Postaráme sa o to, aby váš výber bol čo najlepší - plastové okná sú investícia na veľa rokov, preto voľba správneho materiálu a typu zasklenia ale aj vzhľadu doplnkov je veľmi dôležitá a mali by ste jej venovať značnú pozornosť

 
 
 
 

Ak vás zaujímajú ceny a cenník plastových okien, kontaktujte nás a na základe požiadaviek a špecifikácií vypracujeme individulny cenník okien priamo pre vás.

Ceny plastových
okien sú ovplyvnené mnohými faktormi, ako je typ profilu, rozmery, typ zasklenia, počet krídel, farba a dekor plastového okna.

Čo môžete očakávať od svojich nových plastových okien?

Plastové okná vnesú do vašej domácnosti skutočný komfort. Tešiť sa môžete hlavne na veľmi odolný materiál, ktorý odolá aj nepriaznivým vplyvom počasia. Potešia vás určite aj ich výnimočné tepelno-izolačné vlastnosti. Plastové okná prinášajú tiež kvalitné bezpečnostné prvky. Majú napríklad mechanizmus, ktorý zabráni zlej manipulácii s nimi, zvoliť si napríklad môžete aj bezpečnostné sklo.

Plastové okná znížia náklady aj u starších stavieb

Staršie stavby, postavené podľa zastaraných energetických štandardov majú veľkú spotrebu energie na kúrenie. S našimi výrobkami máte istotu významných energetických úspor. Výmena starých okien navyše zlepšuje klímu v interiéri, zvyšuje komfort bývania a prispieva k celkovo lepšiemu energeticky úspornému štandardu bývania.

Plastové dvere na balkón

Naše plastové balkónové dvere
spĺňajú vysoké nároky na kvalitu a funkčnosť, pri zachovaní nízkej ceny. Najmodernejšie technológie zaisťujú precíznosť prevedenia a tým aj ich budúci bezproblémový chod.

Vchodové a balkónové dvere sú vyrobené z vysoko odolných plastových profilov, aby zabezpečili potrebnú úroveň zabezpečenia, a súčasne je ich možné doplniť príslušenstvom v nespočetnom množstve farieb, typov a tvarov.

Moderné plastové dvere poskytujú okrem bezkonkurenčných tepelnoizolačných a konštrukčných vlastností aj ďalšie výhody - ide napríklad o ľahkú opraviteľnosť, variabilitu alebo dostupný profesionálny servis.

Nároky na údržbu plastových dverí sú navyše neporovnateľne menšie ako u ostatných typov materiálu. Kvalitné plastové profily dosahujú dlhú životnosť a neobmedzujú sa len na uplatnenie v podobe klasických dverí.
Výhody balkónových dverí


 •         vznešené prepojenie interiéru s exteriérom balkóna

 •         plastové prevedenie

 •         dokonalé presvetlenie miestností vďaka veľkým preskleným plochám

 •         ľahká manipulácia aj údržba

 •         štandardné posuvne-sklopné alebo moderné zdvižno-posuvné dvere

 •         dokonalá zvuková aj tepelná izolácia

 •         vysoká bezpečnosť

 •         veľa farebných prevedení

 •         balkónové dvere dokonale ladia s oknami a vstupnými dverami vďaka rovnakým profilovým radom

Typy balkónových dverí:

 • jednokrídlové

 • dvojkrídlové

 • balkónové zostavy

Klasické plastové balkónové dvere vyrábané z rovnakých profilov a v rovnakom farebnom prevedení ako okná a rovnako ako okná môžu byť s otváracím krídlom alebo otváracím / sklopným. Poistka ochráni dvere pri prievane pred nárazmi krídla o rám. Z vonkajšej strany sú balkónové dvere opatrené madlom.

Veľmi obľúbeným prvkom sú balkónové dvere dvojkrídlové (niekedy tiež nazývané francúzkej okno), ktoré ponúkajú krásny výhľad do okolia domu a spríjemnia a oživia aj interiér domu. Balkónové dvere môžeme ľubovoľne poskladať do zostáv s oknami alebo pevným zasklením. Veľké presklené plochy sú lákavé predovšetkým kvôli bezprostrednému kontaktu s vonkajším okolím.

Cenník plastových okien

Hľadáte cenník plastových okien, aby ste si mohli porovnať ponuky jednotlivých výrobcov? Taktiež vám radi poskytneme cenník plastových okien vo forme nacenenia na základe vami zaslaného dopytu - kontaktujte nás.


Plastové okná vyrábame na mieru podľa prianí zákazníka. Preto ceny plastových okien a dverí je možné určiť len orientačne. Všeobecne cenu okien ovplyvňujú: rozmery okien, typ profilu, montáž okien, počet okien a podobne. Pre cenovú ponuku vyplňte prosím formulár, alebo zavolajte na telefónne číslo 0948 252 606 a naši odborní pracovníci vám pripravia cenovú ponuky na mieru vašim potrebám.

Zasklenie a kovanie plastových okien aj dverí

Použité tepelne izolačné sklá
majú pokovované vnútorné sklo, medzipriestor je vyplnený plynom Argónom a sklá sú opatrené nerezovým dištančným rámikom alebo plastovým dištančným rámčekom Swiss Spacer.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky