Salamander - 170111 waldek - UNREGISTERED VERSION

Hladať
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Salamander

Plastové okná a dvere Salamander

Špičkové 5, 6 a 7 komorové plastové okná SALAMANDER® Streamline a Bluevolution® z nemeckého PVC profilu s vynikajúcimi vlastosti a výbornú statikou vďaka stavebnej hĺbke plastových okien 76-92mm.

Plastové okná SALAMANDER® sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov. Po dlhé roky si okná zachovávajú svoje vlastnosti - pevnosť, tvar, odolnosť proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom a predovšetkým svojou farebnosť. Ďalšou prednosťou plastových okien SALAMANDER® je ich nenáročná údržba.
Na výrobu plastových okien a balkónových dverí sú používané moderné 5 komorové plastové profily SALAMANDER Streamline a bluEvolution.

Streamline SL
Streamline 3D
bluEvolution

Hľadáte plastové okná za dobrú cenu a pritom ste nároční na úsporu tepla? Vyberte okná SALAMANDER. Robustný 5/7 komorový nemecký profil splní vaše požiadavky. Štandardne je možné ho osadiť izolačnými dvojsklami aj trojsklami.

Plastové okná Salamander štandardne zasklievame dvojsklom alebo trojsklom, ale ponúkame aj ďalšie druhy skiel, ako napríklad protislnečné so zníženým koeficientom tepelnej priestupnosti, ďalej tiež bezpečnostné, tvrdené, ornamentné a ďalšie.

Plastové dvere
Plastové dvere
vyrobené z vysoko kvalitného systému SALAMANDER spojili do seba kvalitu a moderný vzhľad, čím tvoria elegantný vchod do objektu. Všetky vchodové dvere zaisťujú harmonické spojenie s oknami a vytvárajú tak nezabudnuteľný vizuálny zážitok. Sú veľmi stabilné, majú dobrú tepelnú a zvukovú izoláciu, neprekonateľné tesnenie a takmer nulové náklady na údržbu (oproti dreveným vstupným dverám stačí obyčajný čistiaci prostriedok a voda).

Aby sme splnili požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov ponúkame vám dverné výplne rôznych tvarov a prevedení.

Salamander Industrie Produkte GmbH (SIP) patrí s desiatkami rokov skúseností s vývojom a výrobou plastových profilov pre okná a dvere medzi popredných výrobcov so špičkovou kvalitou. Know-how, to je to čo, SIP vkladá do výroby plastových profilov. Kvalitný plast použitý pri výrobe profilov je odolný voči poveternostným vplyvoma zmenám v teplotách. Taktiež vzhľadom na lejaky, funkčnú bezpečnosť, stabilitu, dlhodobú životnosť a odolnosť voči trvalému zaťaženiu dosahujú okná a dvere od SIP jedinečné špičkové hodnoty. Komplexné riadenie kvality dokumentuje naše vysoké štandardy, kvality a našu zodpovednosť voči životnému prostrediu a budúcim generáciám.

PLASTOVÉ OKNÁ SALAMANDER:

Plastové okná Salamander sa zaraďujú medzi najnovšie produkty na poli plastových okien. Všetky okenné profily Salamander majú hrúbku obvodových stien 3 mm, vďaka čomu sú zaručené vynikajúce statické vlastnosti. Plastové okná z profilov Salamander je možné osadiť nielen dvojsklom, ale aj trojsklom.

KS plastik reprezentuje kvalitnú výrobu plastových okien. Okná vyrábame z nemeckého profilu Salamander, predovšetkým série Streamline, ale aj ďalších, zaisťujúcich uchovanie vynikajúcich tepelno-izolačných vlastností a vysoko lesklý a žiarivo biely povrch týchto profilov.

Salamander okná
môžu ponúknuť široký výber farieb a foriem alebo možností kombinácií rôznych designov. Radi vyhovieme vašim individuálnym požiadavkám, aby sme ešte viac spríjemnili pocit z vašej domácnosti. Plastové okná možno vyrábať v rôznych rozmeroch aj tvaroch (trojuholníky, oblúky a iné), spájať ich do viacdielnych zostáv, zimných záhrad a podobne.

Výhody, ktoré poskytujú okná Salamander:

 •    vysoký pomer ceny a kvality

 •    plastové okná SLAMANDER sú vhodné aj pre nízkoenergetické a pasívne domy

 •    životnosť plastových okien aj plastových dverí SALAMANDER je až 50 rokov

 •    príjemný vzhľad aj s predsadeným krídlom

 •    vysoká pevnosť vďaka viackomorovému prevedeniu

 •    originálne okenné tesnenie profilov s dlhou životnosťou

 •    vysoká tepelná izolácia, ktorá prináša výrazné zníženie nákladov na vykurovanie

 •    príjemné, tiché a komfortné bývanie vďaka dokonalej izolácii plastového okna proti hluku

 •    vysoká odolnosť voči vplyvom okolitého prostredia a starnutiu, farebná stálosť profilov

 •    hladká, hygienická a na údržbu nenáročná povrchová úprava rámov okien i dverí

 •    dokonalá stabilita pomocou kovových výstuh

Kvalita ako meradlo

SIP ako špecialista vo výrobe PVC extrúzie disponuje najvýkonnejším strojovým vybavením s automatizovaným riadením výroby a prepracovaným zákazníckym servisom. Vlastný vývoj receptúry a zmesi ako aj výroba vlastných špecializovaných nástrojov zaisťuje vysokú kvalitu výrobkov, lebo kvalita výrobku stále zostáva najvyššou prioritou. Základom výroby je moderné vytláčacie zariadenie slúžiace pre viackomorovú koextrúziu plastu s automatizovaným riadením. Taktiež sa zaoberá výrobou extrúdovaného okenného tesnenia, kašírovaním profilov v širokej palete dekorov a farieb. Veľmi podstatnou súčasťou sú termíny dodávok, ktoré zabezpečuje prostredníctvom prepracovaného logistického systému.

Inovatívna technológia s najväčšou mierou technickej funkčnosti.
To je znak Salamandru

Základnou filozofiou firmy je úplná kompatibilita jednotlivých profilových sérií 2D, 3D, Streamline a bluEvolution. Profily sa hlavne vyznačujú vysokým stupňom lesku a belosťou, ktorá je podmienená vysokou hladkosťou povrchu. Vysoká hladkosť povrchu sa dosahuje vo výrobnom procese špeciálnym opracovaním povrchu výtlačných hlavíc a pomalším tlačením extrudovaného profilu. Taktiež sa profily vyznačujú oblou geometriou tvaru profilu, ktorý po kvalitatívnej stránke dosahuje najvyšších vlastností v oknárskej branži.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky